Середа, 24.04.2024, 17:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Комплекси вправ для схуднення, фізична культура, спорт
09:37
Комплекси вправ для схуднення, фізична культура, спорт

Комплекси вправ для схуднення Вправи для схуднення

Cамий дієвий метод зниження ваги - часто займатися фізичною культурою. Зверніть увагу на те, що конкретно часто і постійно, від "ударних" занять 2-3 рази за місяць корисності не буде, лише шкоду. Дуже хочеться підкреслити те, що щоб схуднути, потрібно займатися 2-3-4 рази на тиждень по 30-40-60 хвилин.

Запишіться в спортивний клуб (аеробіка, шейпінг, бодібілдинг, тренажерний зал, басейн, клуб любителів бігу - вибирайте до душі). Займаючись під керуванням досвідченого тренера, ви через пару місяців помітно схуднете, скинете зайву вагу, зміцните мускулатуру і станете відчувати себе ще краще. Не для кого не секрет те, що пам'ятаєте: для заслуги результату принципово не припиняти не прогулювати заняття.

Якщо кудись записатися немає здібності, не впадайте у відчай - можна досягти хороших результатів і тренуючись самостійно. Створено безліч комплексів вправ для схуднення, призначених і для тих, хто здавна не тертя, і для приготованих, і для людей, у яких не достатньо часу. Але спочатку - головні правила, яких слід дотримуватися під час тренування (ми не говоримо тут про проф спортсменів - вони тертя зовсім за іншими законами).

Коли займатися

Якщо ви "жайворонок", то найкращий час для тренування - в першій половині дня, між сніданком і обідом; для "сови" - ближче до вечора, між обідом і вечерею. Всі давно знають те, що починати тренування потрібно більш ніж через дві години після їжі, закінчувати мінімум за годину до наступного прийому їжі. Якщо ви зможете займатися лише ввечері, після роботи, можна зробити так: за годину-півтори до тренування злегка перекусити (легку, бистроусвояемие їжу, нічого жирного, м'ясного і т.п.); через півгодини-годину після тренування - легку вечерю. "Пізню" тренування потрібно закінчити мінімум за 2, краще за 3 години до сну.

Скільки займатися

Початківцям можна обмежитися 2-ма 30-хвилинними тренуваннями на тиждень. Займатися менше немає сенсу - ні схуднути, ні накачати м'язи не встигнете. Через деякий час додайте третє тренування в тиждень, потім рівномірно додавайте час занять, доведіть його до 40-50 хвилин, можна до години. Потім можна додати четверту за тиждень заняття. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що між тренуваннями повинні бути приблизно однакові проміжки часу (наприклад, понеділок-четвер або середа-неділя для 2-ух раз в тиждень, вівторок-четвер-субота для 3-х разів), якщо ви будете займатися два дні підряд, а потім 5 днів відпочивати - корисності буде не достатньо.

Як займатися

Кожне тренування потрібно починати з 7-10-хвилинної розминки, під час якої м'язи, серце і легені "врабативаются", готуються до суворої перевантаження. Потім - основна частина, під час якої по-справжньому розвиваються м'язи і спалюється жир. Завершувати тренування потрібно вправами на розтяжку, більше 5 хвилин.

Визначте власний особистий пульс, при якому спалюється жир, за формулою: 220 мінус вік, помножити на 0,7 (верхня межа); 220 мінус вік, помножити на 0,6 (нижня межа). Основну частину тренування проводите з частотою пульсу в цих межах - буде відмінно знижуватися вага не настане перевантаження.

Перемішуйте тренування на силу і тренування на витривалість (стрімка ходьба, біг, великий, лижі ...). Якщо основна мета - схуднути, скинути вагу, то співвідношення занять на витривалість і на силу зобов'язане складати 2:1 або навіть 3:1. Дві-три аеробних тренування на витривалість, одна - на силові вправи. Якщо для вас важливіше зміцнити м'язи, сформувати прекрасну фігуру, поставу, то співвідношення має бути протилежним. Найгармонійніші результати - і схуднення, і прекрасна мускулатура - дасть співвідношення 1:1.

Підвищитиефективність занять, зняти млявість після їх посприяють постійні сеанси масажу.

Ставте реалістичні завдання, не перенапружуйтеся, не намагайтеся випередити найбільш тренованих, підбирайте комплекси вправ, які будете робити з насолодою - і підсумок прийде: схуднете й здоров'я поправите.

Комплекси вправ

Повідаємо роздільно про комплекси силових вправ і про розвиток витривалості. Тренування на витривалість сприяють схудненню, спалюванню жиру й зниженню ваги; силові вправи зміцнюють м'язи, надають їм рельєф, формують прекрасну фігуру. Наведені вправи можна робити вдома або на вулиці, обходячись мінімумом пристосувань, без дорогих тренажерів.

Впровадження матеріалів веб-сайту може бути лише при чіткому дотриманні Угоди про використанні. Дуже хочеться підкреслити те, що впровадження матеріалів веб-сайту з порушенням зазначеної Угоди заборонено і тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства Російської Федерації.

Переглядів: 832 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------