П`ятниця, 26.04.2024, 07:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Спадковість і традиції акустичних систем Microlab SOLO. -
10:06
Спадковість і традиції акустичних систем Microlab SOLO. -

Статистика принятий на гарантію: 274, конфліктів: 26

Спадковість і традиції акустичних систем Microlab SOLO.

Кожен день, читаючи новинні стрічки, ми постійно лицезреем новини новітньої продукції зі світу IT-технологій. Істотно в найменшій мірі туди потрапляє інформація про новітніх моделях акустичних систем. Ощадливі, пластмасові моделі, які змагаються здебільшого лише в дизайні, часто просто не удостоюються уваги ньюсмейкерів, а найбільш класна акустика оновлюється досить рідко. І дійсно, причина тому очевидна - зробити краще якість звуку досить важко, тому, один раз створивши гідний продукт, виробники не поспішають з випуском аналогічної акустики, а вичавлюють все, що лише можна з уже наявного, перевіреного часом і покупцем продукту. Було б погано, якби ми не відзначили те, що самі кращі і потрібні моделі живуть на ринку роками, тільки час від часу піддаючись змінам на догоду покупцеві.

Час та відгуки покупців довели, що акустичні системи SOLO 1, SOLO 2 і SOLO 3 виробництва компанії Microlab одні з найкращих і самих продаваних на нашому ринку. Всі давно знають те, що цьому посприяли не тільки лише не погана якість звуку, та й їх повністю демократична вартість. Всі знають те, що акустику даної цінової категорії (60-120 у.о.) набувають з тієї причини, що вони дають більш високоякісний звук за відносно невелику суму коштів, адже в порівнянні з ними навіть маленьке поліпшення звучання може підняти вартість колонок в пару разів! Звідси пішло і визначення класу - мультимедійна Hi-Fi акустика.

Проіснувавши на ринку з 2001 року, пройшовши через три стадії доробок і удосконалень (модифікації mk1, mk2, mk3), настав час для найбільш конструктивних заходів, ніж звичайне оновлення. Всі давно знають те, що до вже наявних моделей додалися новітні - SOLO 4, SOLO 5, SOLO 6 і SOLO 7.

В особі новітніх акустичних систем ми знову споглядаємо еволюцію розвитку, відомий, але новітній зовнішній вигляд і сильну спадковість попередньої моделі. Конструктивні конфігурації, в свою чергу, досить серйозні і вже не відповідають звичайному оновленню з додаванням черговий числа після «mk». Даної дії очікували вже досить давно, і скоро, вже всі моделі будуть доступні у вільній продажі. Що все-таки ми отримаємо на цей раз? Найбільше майже всіх цікавить питання: чи не стали вони жахливіше? Не пішов виробник в бік зменшення собівартості продукції?

Минулі моделі SOLO 1-3 будуть продовжувати випускатися, про що свідчить і продовження порядкових номерів у заголовку. Але, як видно, вони протримаються до того часу, поки попит на їх не спаде, що відбудеться досить скоро - для чого брати попереднє покоління акустики, якщо вже можна придбати новітні, вдосконалені моделі? Модельний ряд доповнився сходу 4-ма новенькими моделями. Різниця в конструкції і вартості між SOLO 1,2 і 3 досить сильно простежувалася, зараз же покупцеві запропонували найбільш гнучкий вибір: не можеш придбати SOLO 6 - купи SOLO 5, які все ж краще, ніж SOLO 4 ... Моделі SOLO з індексом від 4 до 6 розрізняються вже не тільки лише розмірами корпусу і СЧ / НЧ динаміків, та й підсилювачем, і все це відповідним чином впливає не тільки на якість звучання, та й на цінник. Можливо і те, що стереосистема Microlab SOLO 7 є трьохсмугової і має вже два НЧ / СЧ динаміка.

Якщо розбивати новітні моделі по класовій приналежності, то їх можна розподілити приблизно наступним чином:

SOLO 4 - більше малогабаритна, молодша модель, більшепідійде людям з маленьким вільним місцем на столі / стійці.

SOLO 5 - наступна за рангом модель з чуток величезним обсягом корпусу і динаміком. Само-собою зрозуміло, нагадаємо, що обсяг корпусу акустики також прямо впливає на якість звучання.

SOLO 6 володіє більш зваженим і рівним звучанням. Треба сказати те, що ця модель для досвідченого покупця з достатньою сумою коштів, але в якого немає здатності встановити найбільш габаритні SOLO 7 (або якщо коштів не вистачає). Можна подивитися ще і з такою боку - це старша двосмугова модель в сімействі, без компромісів і здешевлення в конструкції. Крім новітнього підсилювача вони забезпечені і повністю новеньким динаміком, який розроблявся під управлінням Пітера Ларсена.

SOLO 7 - старша і більш фінансово накладна модель. Годиться не тільки для високоякісного прослуховування музики, та й зовсім підійде тим, хто любить дивитися кінострічки. Якщо врахувати велике звуковий тиск, що створюється колонками, то ще одна з здібностей даної моделі - це озвучування приміщень середніх розмірів (велика вітальня, бари, зони відпочинку).

У сухих цифрах властивості новітніх представників модельного ряду SOLO наступні:

Зовнішній вигляд

Як уже згадувалося, зовнішній вигляд надзвичайно ідентичний з минулими моделями і, у зв'язку з великим віком лінійки SOLO, відмінно пізнаваний. І схожість помітно вже при погляді на упаковку.

У схожих червоних тонах оформляється упаковка з практично всієї акустичної продукцією виробництва Microlab. Уявіть собі один факт про те, що в комплекті можна знайти міжблочний та акустичні кабелі, коротку анотацію, фірмовий гарантійний талон Microlab і набір з восьми гумових ніжок.

З приємного - ні більше безлічі маленьких куточків пінопласту, він став цілісним, або взагалі замінений щільним картоном (у моделі SOLO 4). Не зрозуміло, про кого або про що поралися співробітники Microlab, про покупця або про колонках, але вигода вийшла для обох - в новітніх колонках ВЧ динамік захищений пластиком, який необхідно зняти до початку експлуатації, а деякі моделі мають додаткове захист від подряпин. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що з не дуже приємних дрібниць - якщо раніше ніжки могли відклеїтися від корпусу ще при розпакуванні, установці вироби, то зараз же вони йдуть в окремому пакетику, хоча тримаються на корпусі все так само ненадійно.

Корпус зроблений з плит MDF шириною 13мм., З наклеєною на нього декоративною плівкою з текстурою «під дерево». Було б погано, якби ми не відзначили те, що кольорове оформлення і габарити колонок нагадують нам, що ми маємо справу з високоякісної акустикою і, що важливо, їх великим внутрішнім об'ємом.

При купівлі минулих моделей SOLO, бажаючи отримати високоякісний звук, перед покупцем часто вставав питання габаритів акустики. За рахунок додавання ще однієї моделі різниця в габаритах між молодшим і старшим представниками новітнього модельного ряду стала ще більше. Так, молодша модель SOLO 4 Зараз стала навіть менше, ніж SOLO 1.

Головні та більш разючі зовнішні відмінності продиктовані змінами в конструкції колонок та їх нутрощі. Принципово не схожі на минулі, СЧ / НЧ динаміки красуються дифузором чорного кольору.

Рекламне відображення у зовнішньому вигляді новітніх динаміків відшукало своє обличчя у вигляді логотипу з заголовком динаміка і підписом їх разраба. Нехай, не кожен клієнт знайомий з підопічним Microlab Technology Пітером Ларсенон (Piter Larsen), але виглядає логотип добре, нагадуючи покупцю, що за роботу Пітер відповідає!

1 "ВЧ динамік залишився фактично без змін і, все так же, має шовковий купол - краще пальцем не чіпати! Співробітники компанії так само попереджають про це новоспеченого носія акустики наявністю пластмасової вставки між динаміком і захисної мережею, яку потрібно зняти до початку експлуатації.

І, природно, одне з найприємнішихнововведень, якому позаздрять всі теперішні власники колонок SOLO 1-3 - регулювання рівня гучності зараз знаходиться на передній панелі активної колонки (у SOLO 7 на правій бічній стіні). Як видно, навіть не прохання, а молитви покупця почуті! Зараз не потрібно спеціально брати ще й мультимедійну клавіатуру, щоб з її допомогою найбільш затишно керувати рівнем гучності, адже майже всі конкретно так і робили при купівлі минулих моделей SOLO.

Новітній регулятор гучності зараз знаходиться на лицьовій стороні активної колонки (у SOLO 7 на правій бічній стіні), досить комфортно втоплений в корпус, а під ним знаходиться ненав'язливий індикатор живлення зеленого кольору.

Між собою колонки з новітнього модельного ряду дуже ідентичні і відрізняються один від одного лише висотою корпусу, розмірами і кількістю динаміків. Дуже хочеться підкреслити те, що деревний основа рамки з декоративною сіточкою вкоротили і вже не покриває всю площу колонки, залишаючи місце регулятору гучності на активній колонці і для логотипу моделі динаміка на пасивною.

До речі, всім на замітку: VDS-сервер це, - (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої юзеру надається так званий Віртуальний виділений сервер. Необхідно підкреслити те, що застосовувати його можна для широкого кола завдань. Більш всераспространенний варіант це впровадження VDS в якості веб-серверера. Необхідно відзначити те, що високоякісні VDS потрібно вибирати виходячи з обладнання провайдера, його досвіду роботи, гео-положення і властивості підтримки!

Переглядів: 649 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------