П`ятниця, 19.04.2024, 08:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Про шкоду алкоголізму - Вплив алкоголю на спадковість
10:15
Про шкоду алкоголізму - Вплив алкоголю на спадковість

2. Вплив алкоголю на спадковість

Наші предки побачили, що вживання вина юними дружинами може приводити до народження поганих малюків. Тривалий час вважалося, що винна в усьому майбутня мама, і тому заборони вживати вино поширювалися більшою мірою на дам. У Старому Римі був період, коли дівчата і жінки не мали права з даної причини приймати взагалі алкогольні напої. Не для кого не секрет те, що потім закон став торкатися лише юних у віці до 30 років, іншими словами знаходяться в дітородному віці. У Старій Індії категорично заборонялося пити вино постійно всім дамам. Ризикнули порушити звичай випалювали розпеченим сплавом на лобі нещасну пляшку. Батьки сімейств довго залишалися осторонь. І по цей день майже всі вважають, що чоловікам випивати можна - їм не народжувати. На даний момент цей міф на сто відсотків розвіяний. П'ючий батько здатний, виявляється, теж зруйнувати своїм ще не народженим дітям.

Алкоголь має на організм прийдешнього батька потужне токсичну (отруйна) дію. Він порушує обмін речовин, знижує опірність до інфекцій, вражає фактично всі органи, особливо печінка, мозок, серце, нирки, залози внутрішньої секреції (в тому числі і статеві), передчасно старить людину. На юний, незміцнілий організм він діє сильніше. У випивають юнаків уражаються статеві залози, зменшується вироблення сперматозоїдів, відзначаються різні порушення сексапільної життя. Нерідко виникає імпотенція - статеве безсилля. Алкоголь, що є отрутою для будь-якої живої клітини, знижує активність, рухливість сперматозоїдів, розламує, спотворює їх спадкову структуру. Ці пошкодження, якщо відбувається запліднення, і стають передумовою неминучих відхилень, вад розвитку малюка з самого початку його біо існування.

Чим все-таки загрожує це майбутній дитині? У здорових дам вагітність від випивають юнаків протікає часто важко. Вона ускладнюється токсикозами: нерідкої блювотою, набряками, збільшенням тиску крові, порушенням функції нирок, час від часу млосними судомами, що, природно, не залишається без наслідків для плоду. Пологи у цих дам також бувають важкими, з обтяженнями. Всім відомо про те, що розвиток зародка з пошкоджених алкоголем поганий чоловічої статевої клітини не може відбуватися нормально. Час від часу внутрішньоутробне формування мучиться так, що плід гине, В інших випадках малюки з'являються недоношеними. Ще частіше виникає так звана внутрішньоутробна гіпотрофія. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що при звичайній довжині маса тіла у таких новонароджених менше норми. Малюки створюють спогад худих, дистрофічних. Шкіра у їх суха, зморщена, навіть при кропіткому догляді швидко з'являються тріщини, наполегливі попрілості. Старезний підшкірний жировий шар виражений слабо. Треба сказати те, що порушене розвиток кісток. У більшості таких малюків є багатофункціональні розлади нервової системи, апарату кровообігу, органів дихання, травного тракту, знижено опірність до інфекцій.

Справжньою катастрофою для сім'ї є обнаруживаемая з роками розумова неповноцінність малюка. Недорозвинення мозку малюка, відставання в психологічному розвитку, полоуміе аж до ідіотизму - такими можуть бути наслідки споживання спиртного майбутніми батьками.

Та й цим не закінчується наш сумний список. Досліди на тваринах показали, що у здорових "непитущих" самок і отримували алкоголь самців у 7 (!) Поколіннях потомства відзначалася завищена внутрішньоутробна смерть плодів. А народжені живими дитинчата були слабенькими, хворобливими, у їх затримувався в наступному зростання, збільшення у вазі, відзначалася завищена смертність. Часто ми невдало ламаємо голову, чому дитина нерідко хворіє або малий ростом, має якісь фізичні недоліки. Або ледачий, інертний, поганонавчається, не так здатний, начебто нам хотілося. Або взагалі різко відстає в розумовому розвитку від власних друзів. Як би мама і батько не нерозумні, освічені. Не пили вино не п'ють. Багато часу приділяють вихованню малюка. Але духовний світ його все одно бідний, коло інтересів неширокий, він безініціативний, бездіяльний, з роками у нього виникають порочні нахили. А винні в цьому, може бути, діди або прадіди, дуже любили гірку.

У питущих батьків малюки часто стають п'яницями. Це помічено давно. Предки намагалися не видавати заміж дочку за юного людини, батько якого п'є. Вважалося, що нащадок стане алкоголіком за прикладом власного батька. Всі знають те, що в цьому є незаперечний резон. Але чим пояснити, що п'яницями час від часу стають і ті малюки, які ніколи не бачили власного горе-батька? Дослідження нашими вченими спадковості у величезної кількості хворих на алкоголізм показало, що в 71,3 відсотка випадків у їх були алкоголіками батьки, в 10 відсотках - мами. Не рахуючи того, виявилося, що найбільш третини родичів по батькові-теж п'яниці. У п'ятій частині обстежених алкоголіків брати і сестри також безнадійно перебували в полоні у Бахуса. Виходить не звичайна ланцюжок від батька до сина або дочки, а реальна ланцюгова реакція по всій родоводу.

Зараз про те, як може дама з "допомогою" вина позбавити себе щасливого материнства. Це, на жаль, зустрічається, при цьому найближчим часом стався зсув в гіршу сторону.

Алкоголь швидко пошкоджує організм дами, і чим вона молодше, тим стрімкіше це відбувається. Порушується менструальний цикл-створюються несприятливі умови для зачаття. Необхідно відзначити те, що різко змінюються процеси дозрівання статевих клітин. Внаслідок алкогольної інтоксикації яєчники виробляють недостиглі, погані яйцеклітини. Можливо і те, що на щастя, вони часто гинуть, не встигнувши запліднитися. Вагітність не настає. Коли ж така пошкоджених, погана яйцеклітина з'єднується за біологічними законами для утворення зародка із сперматозоїдом, нещастя, нездоров'я майбутній дитині вже "гарантовано".

Не потрібно думати, що трагічні наслідки очікують лише малюків злісних п'яниць. Майже всі так вважають: я ж не алкоголік, я зрідка і потрошку випиваю. Нехай турбуються за своє потомство п'яниці.

Найнебезпечніша помилка! Алкоголь - отрута живої клітини. Від того, що він зрідка або в маленький дозі приймається, отрутою він не перестає бути. Навіть надзвичайно помірний, одноразовий прийом вина неодмінно пошкоджує статеві клітини чоловіка і жінки. При цьому токсична, руйнівна дія спиртного на зародкові клітини майбутніх батьків триває близько 2-х тижнів з моменту його споживання! Можливо, це був усього лише раз, коли хтось з подружжя (або і той, і інший) випили до пришестя вагітності, на весіллі або перед першою шлюбною вночі, щоб якось зняти напруженість. І вийшло запліднення. Отруєний вином сперматозоїд злився з отруєною тим же отрутою яйцеклітиною. Ось воно, п'яне зачаття. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що в результаті - спотворене формування зародка, поганий розвиток плода, мертвий, потворний або нездорової дитина.

"Не вірю",-вперто заявить дехто. Необхідно підкреслити те, що і перерахує випивають рідних або знайомих, малюки яких "не кретини і без вад". Але ми не стверджуємо, що в підсумку сп'яненого зачаття постійно з'являються ідіоти або виродки. Мед наука довела, перевірила і перевірила факт: малюки, зачаті сп'яніння батьками, мучаться неодмінно, неминуче! А от ступінь пошкодження і форми його прояви можуть бути різними: від надзвичайно грубих фізичних недоліків, явної дебільності до тонких порушень психіки, інтелекту або, скажімо, обміну речовин.

На Русі в давнину був звичай, за яким нареченому й дружині на весіллі заборонялося вживати спиртне. У майже всіх інших народів у різні часиіснували подібні традиції. Заборона вживати вино молодятам охороняв здоров'я майбутніх малюків. Предкам це було ясно без генетики. Само-собою зрозуміло, в поточний час досвідчені їх висновки доведені дослідженнями: алкоголь пошкоджує гени і хромосоми. Уявіть собі один факт про те, що але сучасні освічені наречений і дружина п'ють на весіллі, дипломовані подружжя - в період ймовірного зачаття. І навіть, будучи вагітними, якісь дами "пригощають" вином або пивом власного ще не народженого малюка. Як так? ..

Злочинно майбутнім батькам вживати спиртне! До весілля, під час одруження, в медовий місяць-протягом усього часу, поки чоловіки і дами є можливим татом і мамою.

Пити або не пити вино нареченому і дружині, молодятам, людям дітородного віку-це не тільки їх особиста справа. Здоров'я, повноцінність майбутніх поколінь залежать від відносин подружжя до спиртного. І від вирішення цієї проблеми суспільством.

Переглядів: 1411 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------