П`ятниця, 29.03.2024, 10:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Схуднення для годуючих мам
10:48
Схуднення для годуючих мам

Вхід в систему Схуднення для годуючих мам

У протягом всієї вагітності даму хвилює більшою мірою одне: виносити здорового цього малюка і благополучно її народити. Всі думки і діяння майбутньої матері орієнтовані на це. Але ось настає цей святковий момент - і предки знайомляться з довгоочікуваним малюком. Зараз основна мета їхнього життя - міцне здоров'я і справжній розвиток малюка, в базi чого ж спочатку лежить грудне вигодовування малюка. Але в цьому неповторному загадковому процесі мати раптом помічає, що колишня допологова стрункості не повертається, а іноді навіть навпаки - форми і далі зростають.

Зайва вага для жінки - це ціла катастрофа. Не досить того, що битися з ним дуже важко, так це ще практично вбиває її психологічно і розвиває безліч комплексів. Годує мати - така ж пані і навіть більше, але проблема в тому, що майже всі з доступних звичайним смертним способів схуднення їй на даний момент протипоказані. Як схуднути під час годування грудьми, і може бути це в принципі?

Звідки ростуть корінці?

Давайте будемо чесні перед собою і подивимось правді в очі: звідки ж узялися ці кляті кілограми і зайві складки на тілі? Сама перша причина виникнення доп ваги - гормональні зміни, які дама починає зазнавати вже з перших днів після зачаття. І навіть не треба і говорити про те, що в підсумку часто порушуються обмінні процеси, і мати «на автоматі» починає одужувати.

Гормональний збій в організмі викликає заселення ембріона в порожнину матки. Всі знають те, що ваш організм приймає його як чужака, намагаючись всіляко від нього позбавитися. Було б погано, якби ми не відзначили те, що але малюк-то бажає жити, і настає вагітність. Як би це було не дивно, але слава богу, дитинко долає. Але для організму це сильний стрес, начебто дико це не звучало. І майже всі з них (чи то пак організмів) реагують на нього (чи то пак на стрес) набором ваги.

Все це природні фізіологічні процеси, що не представляють ніяких ризиків для дами загалом і для її фігури а саме, так як набраний таким чином вага так само природно йде під час пологів та у післяпологовий період. Але ж ви не худнете, а минуло вже кілька місяців після народження малюка! Роз'яснень цього можливо три.

Перший: ваша вага збільшувався рівномірно протягом 9-ти місяців. Безсумнівно, варто згадати те, що тупо мислити, що за тиждень ви станете Дюймовочкою. Ну і надзвичайно небезпечно це. Але, спокій, і знову спокій. Науково підтверджено, що грудне вигодовування - найдієвіший і безпечний метод схуднення після пологів. Невимовно, але це так! Факти приголомшують: процес вироблення молока спалює по 500 калорій раз в день! Погана новина: помітно ви почнете худнути тільки після року годування грудьми, ну, принаймні, не раніше 6-ти місяців. Зверніть увагу на те, що так що налаштуйтеся на довгий грудне вигодовування - це буде дуже корисно не тільки вам, а і для малюка, що, в принципі, найпринциповіше. Правда, вже на 3 місяці у вас почне зменшуватися розмір стегон, а там і вага потихеньку «попливе».

Друга причина, по якій вага не йде так швидко, як того хотілося б: ваше харчове і фізичне поводження під час вагітності. І тут, дорогі матусі, ви вже винні самі. Якщо ви ставитеся до категорії тих людей, що свято вірять у необхідність лопати вагітної дамі за двох, то зараз ви упевніться в помилковості цього судження. На жаль, так нас наставляли матері і бабусі, що потреби організму під час вагітності зростають і що їх необхідно задовольняти з подвійною силою. Частково вони, природно, мають рацію. Ось лише відшкодовувати цю шкоду потрібно не кількістю, а якістю їжі. Цього нас з вами не навчили. Смачні солодкітістечка особливо шкідливі в цей період. Безсумнівно, варто згадати те, що а налягати треба на овочі та фрукти. І ніхто не скасовував правил правильного харчування: нічні обжираловки вагітної дамі не дозволені так само, як і будь-який інший.

На підвищення ваги при вагітності могла впливати також обмежена фізична активність: часто трапляється, що лікарі накладають табу на вагітний спорт і фізичну культуру.

Загалом, начебто там не було, а якщо ви відчуваєте за собою грішок переїдання або якщо ви потрапили в той відсоток дам, яким була протипоказана рухова активність, то просто налаштуйтеся на те, що на повернення минулих форм для вас доведеться витратити більше часу і зусиль. В іншому ж нічого смертельного не вийшло.

А зараз докладніше про те, як схуднути під час годування малюка. Всі знають те, що неодмінно, здоров'я малюка зобов'язана стояти на першому місці. А воно передбачає постачання дитячого організму достатньою кількістю їжі і всіма необхідними речовинами, які він отримує з маминим молочком. Зважаючи на це голодування і дієти, які обмежують надходження вітамінів і мікроелементів, що годує мамі строго протипоказані. Було б погано, якби ми не відзначили те, що а ось збалансоване харчування піде лише на користь.

Помилковим вважається світогляд, наче кількість виробленого молока залежить від кількості споживаної дамою їжі. І навіть не треба і говорити про те, що а означає наїдатися зовсім не обов'язково. За вироблення молока відповідає гормон пролактин, який ніяк не пов'язаний з потрапляє в ваш рот і шлунок їжею. Між тим, вироблення пролактину провокує, в тому числі, і ссання малюком грудей. Не для кого не секрет те, що так що підгодовувати грудьми намагайтеся частіше і довше, і деякі обмеження і коригування в раціоні без побоювань можна ввести. Хоча, тут потрібно відчувати допустиму грань не перестаратися.

Правила схуднення в період грудного вигодовування

Саме 1-е, що необхідно зробити: вибирайте корисну їжу. Постарайтеся їсти менше смаженого, мучного, солодкого (а краще взагалі виключити), а от крупи і овочі в будь-якому вигляді і при будь-якому прийомі їжі принесуть багато корисності.

Не налягайте на жири: вони повинні складати менше 40% щоденного раціону. Так що продукти з молока вибирайте з самим низьким вмістом жирності. Не для кого не секрет те, що і відмовтеся на час від горіхів і насіння.

Контролюйте кількість з'їдається їжі не зловживайте. Калорійність щоденного раціону слід зменшити до 1500 (якщо ви невелика і низька по натурі) або до 2000 (якщо буденний ваш зріст і вагу немаленькі). Надзвичайно комфортно вести щоденник калорійності, куди ви будете записувати все з'їдене вами протягом дня: так легко себе контролювати і створювати справжній підрахунок калорій.

Їжте з маленьких тарілок. Секрет у тому, що ми візуально оцінюємо порцію: не достатньо їжі на великій тарілці сприймається як «недостатньо», а повна тарілка, нехай і мала, швидко і міцно насичує.

Сховайте все, що заборонено. Адже ми нерідко кладемо цукерку або печиво в рот не тому, що хочеться, а так як на очі потрапило. Так приберіть із зони доступу всі спокуси або поміняйте вміст вазочок на фрукти, наприклад.

У боротьбі за зменшення калорійності не відмовляється від хліба. Це зовсім не означає, що можна закусити тарілку супу буханочкой, але виключати його з меню не варто. Вуглеводи - цінне джерело енергії. Само-собою зрозуміло, а для вас вона на даний момент просто потрібна. Якщо ви стоїте перед вибором, з чим з'їсти бутерброд, то замініть його шматком хліба без нічого.

Для вгамування спраги найкраще підійде рядова незаплямована вода або свіже фрукти. А про пакетованих соках і солодких газуваннях геть забудьте (і краще назавжди!).

Найвищим відсотком калорійності розрізняються і спиртні напої. Мало хто знає те, що підчас годування грудьми вони й без того заборонені, але на всяк випадок знайте, що в келиху шампанського, наприклад, міститься 150 ккал.

Не доїдайте. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що матері зважаючи власної ощадливості нерідко доїдають за коханими дітьми кашки і пюрешкі. Всім відомо про те, що але все таки дорожче коштує прекрасна фігура, а не пару ложок товарів. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що хороше рішення - косметичні маски із залишків дитинкою їжі: і шкірі приємно, і корисно талії, і бюджет збережений.

Майже всі радять утриматися від смакових проб під час приготування їжі. Але це не зовсім вірно. Ви обов'язково повинні пробувати те, що пропонуєте з'їсти іншим, особливо дітям. Можливо і те, що просто не перетворюйте пробу в справжній прийом їжі. Досить це зробити один раз в кінці готування.

Режим харчування - надзвичайно важливий. Дробові прийоми їжі актуальні навіть для годуючих мам, коли часу постійно обмаль, і їм не перед їжею зовсім. Але якщо ви вже прагнете схуднути - знайдіть пару хвилин 4-5 разів на день, щоб трохи поїсти. Пам'ятайте: наїдатися один раз в день дуже шкідливо для фігури. Не для кого не секрет те, що так ви не досягнете позитивних результатів.

Вечірній прийом їжі повинен складатися з легкого малокалорійного страви і відбуватися не пізніше ніж за 4 години до сну. Необхідно підкреслити те, що а якщо сон спрогнозувати важко (у дітей графік нерідко ще не налагоджений), то допиватимете знежиреним кефіром, наприклад, але теж не літрами.

Якщо дитина алергенність, дотримуйтеся гіпоалергенної дієти. А при дисбактеріозі відмовтеся від таких товарів, як капуста, боби, темний хліб.

Забудьте про харчові добавки і інші ліки для схуднення - вони для вашого малюка не будуть корисними.

Фізичне перевантаження після пологів просто потрібна. Необхідно відзначити те, що не обов'язково для цього ходити в спортзал, але використовуйте кожну прогулянку з коляскою як можливість спалити калорії. Зможете займатися ходьбою для схуднення - маляті це точно сподобається. А якщо маєте часом - відвідуйте басейн або тренажерні зали. Непоганий ефект дають методики, якими без зусиль можна займатися вдома: бодіфлекс для схуднення, пілатес для схуднення та інші.

Якщо ви будете дотримуватися всіх цих правил - вага неодмінно почне йти. Як би це було не дивно, але хтось легше і швидше, хтось складніше і довше, але всі від цього худнуть. У разі ж непохитного проходження вищевикладеним радам і при всьому цьому відсутність хоч якогось результату є сенс звернутися до ендокринолога і перевірити стан щитовидної залози, також загальний гормональний статус організму - це бути може Третьою передумовою того, що ви не скидаєте вага після вагітності (або навіть набираєте його) - про перші 2-ух ми говорили вище.

Дієти для годуючих мам

Ми вже згадували, що ні про яких дієтах в період годування груддю не може бути і мови. Дуже хочеться підкреслити те, що це надзвичайно небезпечно для дитинки не найменш не потрібно вам. Але можна дотримуватися певних систем живлення, які не передбачають голодування або недоїдання.

Для годуючих мам цілком може підійти система харчування мінус 60 або роздільне харчування. В даному випадку ви не будете сидіти на воді з рисом, але доведеться дотримуватися певних правил, що стосуються того, що і коли слід їсти.

Все таки найкраща дієта в період грудного вигодовування - правильне збалансоване харчування. Дотримуйтеся його, і ви придбаєте стрункість, легкість і красу.

Коменти

якщо я обмежую себе в їжі, то в мене, і правда, зменшуватись кількість молока ...

Вислати коментар

Solve this simple math problem and enter the result. Eg for 1 3, enter 4.

Розділи Цікаво щепочитати:

Коли дама стає мамою, дійсність для неї змінюється кардинально

Коли ми бажаємо схуднути, то 1-е, з чого ж починаємо, це зменшення кількості з'їдається їжі

Навряд чи ми помилимося, якщо уявимо, що кожна доросла людина хоча б раз у власному житті сидів на який-небудь дієті або дотримувався будь-якого принципу харчування

УВАГА! Інформація, розміщена на цьому веб-сайті є довідковою або популярною. Діагностика і призначення фармацевтичних препаратів вимагають пізнання історії захворювання і конкретного обстеження лікарем. Ми радимо Для вас, для виключення випадків нерозуміння, по питаннях впровадження фармацевтичних засобів та діагностики звертатися до лікуючого лікаря.

© 2010 Всі права захищені. Копіювання інформації без письмового дозволу та гіперпосилання на джерело заборонено.

Переглядів: 2837 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------