Вівторок, 23.04.2024, 17:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » СХУДНЕННЯ Після ПОЛОГІВ Як схуднути після пологів Надмірна вага після пологів
11:02
СХУДНЕННЯ Після ПОЛОГІВ Як схуднути після пологів Надмірна вага після пологів

Як схуднути після пологів? Схуднення після пологів

Народився ваш довгоочікуваний малюк, і ви стали думати про відновлення фігури. Всі давно знають те, що за фізіологічними нормами під час вагітності дама додає близько 11 кг. Від їх вона природним чином позбувається під час пологів і післяпологовий період. Але, на жаль. Надзвичайно нерідко майбутні мати перевершують цю цифру, набираючи до 20 кг і час від часу навіть найбільш зайвих кг. Позбавиться від їх буває потім не так просто ...

Звідки беруться зайві кілограми?

Є кілька обставин придбання надмірної ваги під час вагітності:

По-1-х, несправедливо вважається, що майбутня мама повинна їсти якомога більше - «за двох». Зверніть увагу на те, що майже всі дами під час вагітності перестають дивитися за збалансованістю раціону і дозволяють для себе розслабитися, виправдовуючи це потребами прийдешнього малюка.

По-2-х, дама «в положенні» нерідко ще менше рухається, іншими словами отримується з їжею енергія не витрачається. Не рахуючи того, вагітність - це постійно стрес, перебудова всіх систем організму. Включається особливий механізм захисту прийдешнього малюка, активно розвивається жировий прошарок на животі, талії і стегнах.

По-третє, придбання надмірної ваги може залежати від спадковості. Гени у великій мірі несуть відповідальність за тип вашої фігури. Якщо один з ваших батьків схильний до повноти, то росте і можливість того, що ви будите мати зайву вагу. І вона росте ще більше, якщо надмірна вага має обидва ваших батьків. Але, хоча спадковість і впливає на вашу схильність до повноти або худорби, ви наслідуєте від власних батьків не чіткий вагу, а лише спектр можливого. Необхідно підкреслити те, що далі все залежить від вашого харчового раціону і рухової активності. На жаль, ми успадковуємо лише схильність до повноти, та й тимчасові тенденції до набору ваги. І якщо ваш батько до 30 років був досить стрункий, а до 50 років набрав зайві кілограми, пам'ятайте про це і завчасно прийміть належних заходів. Схильність до повноти і розподілу жирових прошарків під час вагітності і відразу після неї практично постійно визначається на генному рівні.

Зрештою, збільшення ваги під час вагітності може викликати затримка води в організмі, також якісь акушерські труднощі, наприклад гестоз - стан, при якому посеред інших симптомів і проявів відзначається затримка води.

Статистика задоволена, темна: близько 20% юних жінок, 40% жінок у віці 30 років і практично половина дам у віці 40 років мають надлишкову вагу і пов'язані з цим труднощі. Чому ж одні залишаються стрункими, незважаючи ні на що, а решта борються з кожним зайвим кілограмом? Вся справа в кількості калорій. Баланс між спалювали і накопичується у вигляді жиру калоріями залежить від різних причин. Якщо ви спалюєте всі спожиті калорії - ваша вага залишається стабільним. Але якщо ви споживаєте більше, ніж спалюєте, «зайві» калорії відправляються прямо у ваші жирові запаси. Є вищеописані причини, за якими можна знайти, чи є у вас схильність до швидкого набору ваги. І якщо така тенденція існує, ви зможете скоригувати її, поки не пізно.

Вага найбільш 13 кг, набраний за вагітність, і збереження зайвої ваги протягом 6 місяців після пологів є факторами тривалого ожиріння, тому що через 10 років на колишній НЕ скинутий вагу традиційно набирається ще кг вісім. Все це переростає в ендокринні порушення, з якими важко впоратися без допомоги інших.

Чим небезпечно ожиріння?

Крім придбання таких проблем, як болі в спині в результаті збільшеної перевантаження на хребет, посилення варикозної захворювання і целюліт, ожиріння небезпечно появою і приєднанням найбільшсуворих хвороб, таких, як артеріальна гіпертензія (її ведучим симптомом є збільшення артеріального тиску, яке веде до зміни роботи майже всіх органів і систем організму). Як би це було не дивно, але може також з'явитися солодкий діабет і підвищитися рівень холестерину в крові. Ці явища в сукупності отримали назву «метаболічний синдром». Даний синдром призводить до найвищого ризику розвитку серцево-судинних хвороб. Уявіть собі один факт про те, що в Ом числі інфаркту міокарда та інфаркту.

Згідно радам Глобальної організації охорони здоров'я, діагноз «метаболічний синдром» ставиться, якщо у пацієнта є більш 3-х з наступних симптомів:

зниження рівня ліпопротеїдів високої щільності (менше 1 ммоль / л - у чоловіків і найменш 1,3 ммоль / л - у жінок).

Зцілення ожиріння після пологів

Проблема ожиріння особливо гостро стоїть перед юними мамами відразу після пологів. У період грудного вигодовування ніяких конструктивних способів (строгі дієти, фармацевтичні препарати для схуднення, хірургічні втручання) пробувати не рекомендується. Основне, це марно, тому що традиційно скинутий таким чином вагу швидко повертається. Всім відомо про те, що шкіра стає старою і обвисає. При всьому цьому можна «заробити» ендокринні порушення, які пізніше доведеться тривало виліковувати.

Приймати пігулки, проносні чаї, які виводять з організму лише рідину, теж в період грудного вигодовування не рекомендується, тому що вони не корисні для здоров'я. Тому зупинимося на «повільному» способі схуднення. При його використанні ви повинні втрачати приблизно від 250 - 400 г на тиждень. Мало хто знає те, що це надзвичайно пригадує схему набору ваги під час вагітності, лише навпаки. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що природно, буде не просто, тому що самі пологи і вагітність з'єднані з конфігурацією гормонального фону, який на сто відсотків стабілізується лише через 2 роки після пологів.

Далі діють два природних принципу: менше їсти і більше рухатися. Почнемо з адекватною рухової перевантаження. Яка ж фізичне перевантаження зобов'язана бути у годуючої матері? Звичайно, виснажливі гімнастичні заняття протипоказані, особливо перед самим годуванням. Всі давно знають те, що але «вправи зі шваброю і пилососом» будуть надзвичайно до речі.

Також підходять піші прогулянки з коляскою в інтенсивному темпі, які сприяють лактації (свіже повітря провокує вироблення молока), і маленька зарядка на підтяжку мускул. Підберіть придатний комплекс рухів самостійно з книжок і журналів або купіть спеціальну відеокасету з вправами для юних мам. Починайте займатися 2-3 рази в тиждень. Було б погано, якби ми не відзначили те, що якщо вам важко викроїти годину для справжньої тренування, розбийте її на 15-хвилинні відрізки і виконуйте протягом дня. Можна раз в день 15 хвилин займатися ранковою гімнастикою.

Приблизно через місяць після пологів можна починати найбільш суворі заняття, наприклад на загальних, не силових тренажерах, таких, як велотренажер, еліптичний тренажер або бігова доріжка. Якщо у вас є можливість швидко кинути малюка, відчалює в спортивний клуб на заняття йогою, танцями. Як занять надзвичайно підійде плавання, яке розвантажить вашу спину. Як би це було не дивно, але заходите в тренувальний режим рівномірно - не варто з самого початку звалювати на себе безмірну навантаження. Щоб результати були прикметні і викликали бажання продовжувати заняття, можна зняти свої головні розміри і вести їх контроль, раз за місяць.

Зараз перейдемо до теми харчування. 1-е, з чого ж слід почати, - це дивитися за раціоном. Якість харчування практично не впливає на кількість молока. Було б погано, якби ми ненаголосили на тому, що поширена думка, що годує мамі потрібно їсти багато жирної їжі для збільшення жирності молока і постійно пити чай з молоком або вершками, - менш ніж необгрунтовані забобони. Краще просто перед кожним годуванням пити в достатній кількості. Кількість споживаної води має бути більше 2 л. в день.

Мамі, що годує рекомендується дрібне харчування маленькими порціями 5-6 разів на день. Крайній прийом їжі має бути за 4 години до сну. Замість вечері можна випити кефір, ряжанку, кисле молоко жирністю 2.5 або 1%. Але сніданок виключати не можна.

Намагайтеся не пробувати страв під час їх приготування. Виключіть з раціону смажене і жирне. Страви готуйте в основному варені, запікайте їх у духовці або, ще краще, варіть на пару. На даний момент надзвичайно багато моделей пароварок: за ними не потрібно дивитися, і їжа в них не пригорає. Краще, щоб ? денного раціону становили овочі та фрукти. Найсвіжіші. Варені і тушковані без жиру овочі намагайтеся включати в кожен прийом їжі. На даний момент продається багато заморожених сумішей - це швидко, смачно і корисно. Усі вітаміни в консистенції, підданих стрімкої заморожування, зберігаються у великій кількості. Всі знають те, що ніж в овочах, заморожених в домашніх умовах. Безсумнівно, варто згадати те, що лише при грудному вигодовуванні потрібно дивитися за змістом консистенції і виключати бобові, що викликають підвищений газоутворення. Треба сказати те, що з фруктів потрібно виключити банани і виноград через їх калорійності.

Корисність продуктів з молока неоціненна як для схуднення, так і для правильної лактації. Зверніть увагу на те, що з продуктів з молока виключіть сметану, як самий калорійний продукт, а від сиру, який теж містить багато калорій, відмовитися не слід, бо він є принциповим джерелом кальцію, потрібного годуючої мами. Необхідно відзначити те, що для зниження ваги вживайте лише знежирені продукти: кефір, йогурт і молоко менше 1% жирності, сир - менше 5%, сир - максимум 30%. Підходять такі його сорти, як адигейський, Чечіль, камамбер. На даний момент у продажу виникли сири зі зниженою жирністю, наприклад, близько 17%.

М'ясо та м'ясні продукти годує мамі можна їсти лише раз на день - за сніданком або обідом. Необхідно відзначити те, що м'ясо також дає потрібні білки. Слід виключити сосиски, сардельки та інші ковбасні вироби через завищеного вмісту жирів.

Чи не відмовляється від зернових товарів - каш на воді або знежиреному молоці. Мало хто знає те, що їх вживання знижує ризик появи алергії у малюка, що знаходиться на грудному вигодовуванні. Посеред потрібних малокалорійних товарів - цільнозерновий хліб, карий рис.

Замість «перекусу» можна випити склянку зеленуватого чаю без цукру або просто води. Було б погано, якби ми не відзначили те, що газовані солодкі напої, такі, як кола, краще взагалі виключити: крім цукру і кофеїну вони містять безліч зовсім не підходять юний мами барвників, ароматизаторів і консервантів.

Потрібно на сто відсотків відмовитися від солоного, смаженого, копченого, гострого, консервів, шоколаду та алкоголю. Накладіть «заборона» на горішки та насіння: спільно з парою горсточек горіхів ви непомітно собі отримаєте практично половину денної норми калорій і помітно перевищили межу жирів.

Обмежити слід також здобу і борошняний: їх можна їсти потроху (наприклад, одну булочку раз на 2-3 дні в першій половині дня).

Калорійність раціону слід обмежити до 1500-2000 ккал на день. Якщо ви низька і тендітна, дотримуйтеся нижньої межі даної норми. А ставним, більшим від природи дамам рекомендується харчуватися приблизно на 2000 ккал на день. Але не слід вживати найменш 1200 калорій. У людей, які споживають найменш цієї кількості калорій, швидкість обміну речовин сповільнюється більш ніж на 45%. Жири повинні складати менше чверті від загальноїкалорійності раціону. Необхідно підкреслити те, що дотримуючись норми в 1500 ккал, раз на день ви зможете отримати не більше 40 г чистих жирів. Для довідки: в 1 літрі 1%-го кефіру, як і в столовій ложці рослинного масла, міститься 10 г ліпідів (жирів). А плитка молочного шоколаду «подарує» для вас цілих 70 г чистого жиру.

Як уже було згадано, краща втрата ваги - 250-500 г на тиждень. Якщо при зниженні калорій і збільшення фізичного перевантаження маса тіла не знижується, то слід звернутися до ендокринолога і здати аналізи на гормони. Різке схуднення теж просить звернення до ендокринолога.

Надзвичайно хотілося б торкнутися і протилежну тему. На даний момент, коли з екрана нам демонструють дам і жінок неправдоподібною худорлявості, принципово не втратити себе не кинутися, з юнацьким ентузіазмом скидати кілограми. Не можна худнути більш ніж на 2 кг за місяць. Всім відомо про те, що основне - худніть природно, ні за яких обставин не припиняючи грудного вигодовування, від якого залежить здоров'я вашого малюка. Не впадайте у відчай, якщо у вас не відразу вийде скинути вагу. Всі знають те, що основне - наполегливість і віра в себе.

ЯК ПОХУДЕТЬ Після ПОЛОГІВ Як схуднути після пологів: харчування

А я от скоро стан матір'ю і розумію, що набираю трошечки і після пологів доведеться потрудитися ..

моєї доні 7 місяців, після пологів набрала 10 кг. в одному з журналів прочитала що необхідно пити більше води, при цьому талої, випиваю по 2 літра в день, вдень до їжі і на протязі дня. Скинула 5 кг.

А в мене все навпаки, після пологів почала худнути, хоч і годувала грудью.Похудела на 8-9кг.Даже до вагітності не виходило так похудеть.Но лише закінчила підгодовувати грудьми і почалося, вже 10 кг.На даний момент вирішила відмовитися від солодкого і мучного (не рахуючи темного хліба) і пити якомога більше води, сподіваюся все вийде.

дівчата в мене теж сама проблема я набрала близько 20 кг, моєму маляті 4 месяца.я купила металевий обруч насипала всередину піску щоб був значно важче і кручу вдень і вечеромочень допомагає соетаю))

проблема перестає бути проблемою, коли про неї забуваєш))) Я вирішила не зациклюватися на ній і переключилася на іншу діяльність, по-1-х схудла, по-2-х настрій покращився на 100%, а той хто мучиться, у того нічого не виходить ))))))))))))))

Та ж історія, що й у решти матусь. Під час годування, природно, нічого зайвого, все відварне або тушковане, плюс до всього спорт 2-3 рази на тиждень, а вага додавався. Дійшло до того, що кожну тиждень 1 кг! Пішла до ендокринолога, здала аналізи, замислювалася, що щитовидка. Все ок. І дійсно, в підсумку, доктор висловилася так, що поки годуєш, вага не скинеш, щоб не робила. Індивідуальності організму. Було б погано, якби ми не відзначили те, що на даний момент рівномірно відучують від грудей (малятку практично 9 місяців), стала менше підгодовувати (2 рази на день) і, справді, вага закінчив набиратися, більше того, сам рівномірно знижується! Так що, як закінчу почну ходити на масаж, душ Шарко.

Прівет.во час вагітності у мене був просто великий животик всі навіть говорили як ти з ним ходиш бідолаха, мені 18 років а народила я на 4кг, і після пологів у мене залишився великий животик на даний момент качаю прес роблю всякі упрожненія але животик непропадает, Дайте пораду як прибрати животик!

саме безглузде, що жиру немає, одна шкіра висить, так некрасиво. начебто шкіру тягнути, не тягне вже третя місяць: ((

півтора місяці правильного харчування і мінус 3.5 кг харчувалася так: сніданок - каша на молоці (2.5%) гречка, пшонка або вівсянка обід - бульйон і шматок зайчика або щось м'ясне (перець фарширований яловичиною, тефтелі, парові котлети) вечеря - сир 9 %, яблуко. перекушували кефіром з шматком хліба (бородинський або карельський-вони печуться з борошна другого сорту) постійні прогулянки невиходять поки з-за морозної погоди! але остаавліваться на досягнутому не хоче

стаття надзвичайно відмінно написаний! Але зовсім є одне але! на самому розділяй впору лактациі у майже всіх мам нереально збросіть вагу! проверіно лічьно! Мамочькі все прийде в норму саме основне хотяби до року откарміть карапузів !!!!!!!!!

у мене теж проблема не їм після 6ти займаюся бодіфлексом вдень і на ніч і результату нікакого.Лішь начебто навіть кг зайвий набрала.Малишу п'ятий місяць от я думаю може марно так скоро після пологів себе мучити

качаю прес, на ніч не їм, солодке і здобу прибрала і порції на одну другу менше. думаю, до весни 10 кг скину. раніше допомагало.

у мене доче 6 місяців роблю все що потрібно, і ніяк немогу скинути ні грамма.лішь ще більше стала.

я качан прес, роблю фізичні вправи. незначно схудла

малюкові 9й месяц.недельку не їм після 6ті.10мін посиленою ходьби на доріжці на ніч-поки результату нет.желаю включити 20хв біг вранці

Я худла точно так, як на картинці намальовано: з коляскою практично бігом 1,5 години по парку і за 1 рік 11 кг як не бувало.

Анонси партнерів:

передрук матеріалів з веб-сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням гіперпосилання на веб-сайт www.missfit.ru

Переглядів: 1196 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------