П`ятниця, 26.04.2024, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Як схуднути - вірно і міцно - Здорова Наша батьківщина
09:28
Як схуднути - вірно і міцно - Здорова Наша батьківщина

Анонси

Всі анонси Як схуднути - вірно і міцно

У боротьбі із зайвими кілограмами майже всі проводять довгі години у спортивних залах фактично без толку. Але по суті схуднути до болю просто - потрібно лише знати, які процеси в організмі викликають зменшення жирових запасів.

Про те, як схуднути вірно, відає Олексій Корочкін, науковий співробітник кафедри ЛФК та ??спортивної медицини РГМУ.

Що таке схуднення?

Справжнє схуднення для майже всіх - це зменшення розмірів тіла. Іншими словами, маса жирових відкладень зобов'язана знизитися, а розмір м'язової тканини - не збільшитися, та й не зменшитися. Адже втрата ваги за рахунок м'язової тканини - часто зустрічається помилка що худнуть.

Ні здатності піти в спортзал? Вивчіть рубрики «Головне» і «Як правильно» в розділі «Рух». Ви дізнаєтеся, як необхідно робити вправи, тримати пульс, розминатися і розтягуватися. А наш курс відео-фітнесу допоможе для вас підтримувати непогану форму - і з використанням різного обладнання, і без нього. База відеоуроків постійно доповнюється, тому заглядайте в неї часто.

«Це називається не схуднення, а виснаження, - зауважує Корочкін. - Природно, при тривалому скиданні вага якась частина мускул все одно піде, але потрібно намагатися зробити так, щоб втрачати в основному жир ».

Чому важливо знати, що відбувається?

Вірно вибрати собі тип і тривалість перевантаження можна, якщо усвідомлювати, які процеси в організмі відбуваються під час тренування.

«Якщо людина не домагається поставленої мети занять, - говорить Корочкін, - бажання тертя в нього проходить надзвичайно швидко. Особливо, якщо він не усвідомлює, чому в нього нічого не виходить ".

Не рахуючи того, усвідомлення дій допоможе застрахуватися від тренування під управлінням некваліфікованого інструктора, здатного принести для вас шкода.

Що дає тренування?

Перевантаження недостатня. Просить зростання сумарного розміру роботи: великий дещиці аеробних вправ, після яких потрібно додати силові елементи.

Перевантаження підтримує вдачі, збалансована, дозволяє зберегти обсяги тіла і тренованість на досягнутому рівні

Зниження маси тіла за рахунок жирової тканини. Досягається аеробними перевантаженнями.

Перевантаження недостатня. Спостерігається, зазвичай, після довгого відпочинку.

Середня перевантаження більшою мірою силового характеру. Недостатньо аеробної роботи

Перевантаження розвиваючого характеру, що дозволяє добитися найбільшого розміру м'язової і малого - жирової тканини.

Основне на порталі:

Головні правила схуднення

1. Всім відомо про те, що величезну частину перевантаження людина повинна отримувати в аеробному режимі. Це такий вид тренування, при якій до мускулам надходить достатня кількість кисню.

У результаті оптимізуються процеси енергозабезпечення м'язової діяльності, і тертя витривалість. Уявіть собі один факт про те, що іншими словами, силові тренажери для дієвого схуднення не необхідні.

2. Тренування повинні бути постійними і тривалими. Дуже хочеться підкреслити те, що адже втрата маси відбувається не тільки під час виконання вправ. При постійних вправах перебудовується обмін речовин, і організм починає розщеплювати жирову тканину, а не запасати її.

3. Тривалість тренування для схуднення - більше 45 хвилин. Якщо тренування триває короткий час, організм витрачає енергію, отриману з вуглеводів. Розщеплення жирової тканини не відбувається.

4. Протягом заняття види діяльності краще чергувати, щоб м'язи не стомлювалися від монотонної перевантаження, не починали працювати в умовах недоліку кисню.

«Можна побігати, пізніше виконати вправи, наприклад, на розтяжку, постійноконтролюючи власний пульс, - радить Корочкін, - і закінчити заняття найменш інтенсивної пробіжкою ».

Бонуси

Робота на дачі і домашні справи, ігри та спорт, прогулянки і навіть ремонт - все враховано в нашій таблиці витрати калорій. Вибирайте фізичну активність для себе до душі.

Надзвичайно важливо, що при аеробних тренуваннях розвивається до того ж витривалість організму. Адже велика частина людей, у яких є надлишкова вага, ведуть нерухомий спосіб життя, а, означає, їх витривалість знижена.

Схуднення не буде відбуватися різко, на місяць при таких навантаженнях загубиться півтора-два кілограми. «Але це і добре, - каже Корочкін, - коли жирова маса швидко пропадає, вона також швидко і набирається».

Змінюємо харчування

Вправи можуть виявитися не надзвичайно дієвими, якщо не скорегувати режим харчування.

1. Всім відомо про те, що щоб худнути, потрібно з'їдати достатню кількість калорій для забезпечення організму енергією. Якщо не достатньо є, на заняття просто не залишатиметься сил.

2. Треба сказати те, що потрібно навчитися їсти досхочу, але не переїдати. Нерідко для цього досить усього лише їсти не поспішаючи. Виділіть достатню кількість часу для їжі.

3. Краще харчуватися дробно, малими порціями 4-5 разів на день, щоб протягом дня не випробовувати почуття голоду. Було б погано, якби ми не відзначили те, що коли організм постійно голодний, він перебудовується на створення жирових запасів.

4. У першій половині дня в організмі відбуваються процеси розпаду речовин, а ввечері - синтезу. Тому вуглеводи краще їсти вранці - вони будуть активно розпадатися і давати енергію. А на ніч вибирати, наприклад, малокалорійні кисломолочні продукти.

5. Якщо тренуєтеся ввечері, і після неї з'явилося відчуття голоду - поїжте незначно, а не відразу йдіть спати, інакше організм стане голодувати до ранку.

Як схуднути: основне

Тренування для схуднення - це зменшення жирових запасів і збереження колишніх розмірів м'язової, спочатку за рахунок оптимізації дій розпаду і синтезу в організмі. Щоб схуднути, потрібно займатися більше години на день, 5-6 разів на тиждень.

При всьому цьому не постійно варто обмежувати кількість з'їденого - часто досить перерозподілити споживання калорій за прийомами їжі протягом дня і зробити раціон найбільш збалансованим.

© 2009 Міністерство охорони здоров'я і суспільного розвитку Російської Федерації

Всі права на матеріали веб-сайті, охороняються відповідно до законодавства РФ, у тому числі про авторське право та суміжні права.

Переглядів: 736 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------