Субота, 20.04.2024, 01:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Правильне харчування Блог для початківців користувачів ПК
11:09
Правильне харчування Блог для початківців користувачів ПК

Мені нерідко доводиться радити людям ті або інші джерела живлення для покупки, але при всьому цьому мене постійно запитують - «А чим користуєтеся Ви?»

Ось і не так давно, практично пару тижнів тому, отримав новітній блок живлення для другого компа. Необхідно відзначити те, що там з 2008-го року стояв і вдало працював FSP 450W, але ж, потужності стало не достатньо ...

Вибір припав на Hiper M700 - блок живлення з «чистої» потужністю в 700 Ватт (пікова - 750 Ватт). Як би це було не дивно, але бп відповідає еталону ATX 2.3.

Упаковка і габарити повністю стандартні (малюнки клікабельні):

... Виробник, слідуючи усталеній моді, розташував логотип SLI Ready, маючи на увазі, що блок живлення здатний забезпечити живленням кілька відеокарт (дві і більше).

Якщо у вашому компі кілька відеокарт, то потрібно упевниться завчасно, «потягне» чи БП таке навантаження. У моєму випадку, скажімо, якщо б у мене було дві GeForce GTX 480, то потужності в 700 Ватт було б очевидно недостатньо (незважаючи на «SLI Ready»).

Недоліку в кількості кабелів для підключення не буде. Їх досить для безлічі твердих дисків, пари відеокарт і решти устаткування. Тут швидше навпаки: після установки БП в корпус замислюєшся про те, начебто скрутити і укласти непотрібні бовтаються кабелі:

Яким же доп здібностями можуть розташовувати блоки живлення, що підвищують зручність використання і зручність?

Особлива охолоджуюча система. Так, принцип охолодження блоків живлення, можна оголосити, один, в переважній більшості - це вентилятор. Але різниця між системами охолодження може полягати не тільки в різному розмірі вентилятора (ів).

Наприклад, майже всі виробники реалізують у власних БП особливі технології, що підвищують ефективність звичайного охолодження. Не для кого не секрет те, що це можливо особлива форма крильчатки вентилятора, особлива розробка підшипника вентилятора, або будь-які засоби, що знижують загальний шум системи охолодження і підвищують її ефективність.

Тут на блозі я якось торкався теми блоків живлення (у статті "правильне харчування для системного блоку"), їх незвичайну значимість посеред інших компонентів компа.

Коротко бажаю побачити: блок живлення є найголовнішим компонентом компа. Не для кого не секрет те, що від нього залежить, як будуть працювати всі інші складові. Конкретно від блоку живлення спочатку залежить надійність компа і збереження інформації на внутрішніх накопичувачах. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що конкретно від блоку живлення залежить, скільки часу пропрацюють складові вашого комп'ютера ...

На даний момент я б бажав направити вашу увагу на деякі особливі характеристики, які так само варто врахувати при виборі та купівлі блоку живлення.

Ми от з вами розмовляємо-розмовляємо тут все про залізо, про ноутбуки, принтери і т.п., але якось не торкаємося теми вживання енергії! Але ж марно ... Тема актуальна і надзвичайно принципова.

Так так так! Хтось на даний момент може говорити: "Набридли вже зі своїм енергоспоживанням! Штовхають ці" зеленуваті технології "вже куди завгодно !!!". Треба сказати те, що але не поспішайте з висновками ... Я не про "зелені", якраз-таки про наших користувачів "кишеньках", на які лягають тягарем "кіловати засобів" ...

Узагальнений звичайний набір техніки в будинку: Телек, музичний центр, DVD-програвач, настільний комп (або два), може ще ноутбук, принтер, сканер, модем.

Ось ... Подивіться як це багато. А ще ж може бути і NAS-сховище, ігрова приставка, черговий телек (на кухні наприклад) і т.п. І це ще не рахуючи звичайної побутової техніки: пральна машинка, холодильник і т.п.

В даному випадку я говорю про пристроях, які працюють постійно, ну або майжеповсевременно.Ето так звані "приховані вампіри". Пристрої, які часто працюють в режимі очікування - вони включені в розетки і очікують на початок роботи. Всім відомо про те, що наприклад, телек, постійно живиться від мережі лише для того, що б він зумів відреагувати на натискання клавіші включення пульта дистанційного керування.

Цим постом ми з вами починаємо серію заміток-обговорень (які я буду часом писати) про правильне харчування компа. У цих "серіях" ми будемо розглядати харчування загально: починаючи від блоку живлення системного блоку комп'ютера, закінчуючи джерелами безперебійного живлення і мережевими фільтрами - тому що дана тема в переліку найважливіших при складанні та купівлі компа.

Дійсно, харчування - це банально саме основне! (Думаю, коменти тут зайві ...) Давайте розглянемо харчування системного блоку комп'ютера.

Будьте в курсі новин!
Переглядів: 820 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------