Четвер, 18.04.2024, 11:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Цілюща фізична культура. Як би це було не дивно, але вправи від мігрені
09:43
Цілюща фізична культура. Як би це було не дивно, але вправи від мігрені

Цілюща фізична культура. Не для кого не секрет те, що вправи від мігрені

Немає такої людини на Землі, у якого б ніколи не боліла голова. І дійсно, якщо вас нерідко мучать мігрені, не поспішайте ковтати пігулки. Ми покажемо звичайні вправи, які дозволять впоратися з мігренню.

1. Час від часу джерело потиличних болів у голові криється в шийному відділі хребта, а конкретно в його верхній частині. У даному випадку для вас можуть посприяти цілющі вправи.

Через особливості будови 2-ух верхніх шийних хребців судини і нерви, що проходять через їх, можуть дратуватися. Це призводить до головних болів і гидким відчуттях - парастезий - в потилиці.

Якщо ж ваша біль в голові супроводжується могутнім запамороченням, нудотою або блювотою, це повинно служити категоричним протипоказанням для виконання вправ. В даному випадку ніколи не робіть того, що тут представлено. Ви повинні якомога швидше звернутися до лікаря, тому що це симптоми надзвичайно суворих хвороб.

Не можна робити кругові рухи головою. Всі давно знають те, що такі рухи можуть спровокувати напади запаморочення, нудоти і блювоти.

Ніколи не закидайте голову дуже назад, інакше ви зможете викликати новітній напад.

Закладіть руки за голову, щоб величезні пальці виявилися на потилиці. Великими пальцями помасажуйте ту область на кордоні потилиці і шийного відділу хребта, де м'язи шиї прикріплюються до голови. Плавними круговими рухами розімніть ці місця, рівномірно посилюючи руху, а потім плавно слабшаючи. Голову при цьому притримуйте руками. Всього можна зробити 3-4 таких циклу.

Це дозволить розслабити нижні косі м'язи голови, які за обов'язком напрузі спазмуються і здавлюють великий потиличний нерв, викликаючи мігрень.

2. Людям у віці протипоказані різкі амплітудні руху. Тому після того, як ви помасажувати болючі місця, сядьте рівно, руки покладіть на коліна. Зробіть вдих, голову підніміть вгору, затримаєте дихання і посидьте 5 секунд. Зробіть видих і опустите голову вниз на 7-10 секунд. Зробіть 5 таких циклів.

Це дозволить мускулатурі шийного відділу хребта розтягнутися під своєю вагою голови і розслабитися.

3. Є і більш активний вид вправ. Руки піднести до обличчя. Покладіть величезні пальці на вилиці, а іншими пальцями обхопіть себе за потилицю. Зробіть вдих, затримайте дихання і тисніть потилицею назад на пальці. При всьому цьому голова не рухається. Потім зробіть видих, розслабтеся і начебто нахиліть свою голову за потилицю незначно вперед.

Шийка при всьому цьому зобов'язана залишатися прямій - опускається лише підборіддя. Це принципово, бо задіяний повинен бути лише верхній шийний відділ хребта. При правильній техніці виконання цю вправу дозволить для вас відчувати себе відмінно.

4. Складне вправу. Праву руку покласти на голову, накривши долонею ліве вухо. Лівою рукою обхопіть праву щоку і підборіддя. Зробіть вдих, затримайте дихання і, давлячи щокою і підборіддям на долоню руки, постарайтеся начебто опустити голову в сторону, утримуючи її на місці. Додатково тиснути рукою при всьому цьому не потрібно.

Таке круговий «рух» головою впливає лише на два верхніх шийних хребця. При правильному виконанні вправи на обличчі здасться легкий рум'янець.

У цих варіантах в терміновому порядку зверніться до невропатолога.

Якщо немає тих протипоказань, про які було сказано, то робити ці вправи можна. Дуже хочеться підкреслити те, що ймовірніше за все справа в невірному положенні під час сну.

Бережіть зір. Очнізахворювання часто непросто виліковувати, а попередити можна!

Зареєстровано у Федеральній службі з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій 21 жовтня 2010 Свідоцтво про реєстрацію Ел № ФС77-42371.

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в маркетингових оголошеннях. І навіть не треба і говорити про те, що редакція не надає довідкової інформації.

Переглядів: 3174 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------