Четвер, 25.04.2024, 08:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Здорове харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Міостімуляція. Електростимуляція. - Правда про дієти або схуднення для чайників
09:55
Міостімуляція. Електростимуляція. - Правда про дієти або схуднення для чайників

Чи бажаєте ви схуднути? Міостімуляція Або Електростимуляція

Не впевнений, що зможу для вас щось принципово новітнього повідати, хоча-. після всього прочитаного, все таки має сенс подивитися на електростимуляцію з нашою дзвіниці.

Отже, помудрувати: Електростимуляція - це збудження нервово-м'язових структур за допомогою слабеньких електричних імпульсів, що імітують природні електричні сигнали нервової системи.

Простіше кажучи, ви напевно пам'ятаєте зі школи досвід, P коли до дохлої жабі до м'яза під'єднували електроди і, під дією електричного струму, мускула починала скорочуватися.

Ось приблизно, те ж саме, лише найбільш гуманно, проісходітP і в нашому випадку.

Тобто підключають електроди, пускають струм - і електричні імпульси по нашим нерви надходять в мозок. Мозок «дивується» і з питанням «хто це там мій організм щипає?» Через ті ж нерви посилає команду отдернуть (тобто зменшити) P «ущіпленную» м'яз.

У підсумку ви, як традиційно, знаходитесь на власному чотириноге одному дивані, а ваші м'язи «здивовано-радісно» скорочуються і напружуються. Цей метод ще називають «гімнастикою для ледачих» або «пасивним фінтес».

Без сумніву, така робота мускул схожа на наші природні рухи, АЛЕ Лише Конкретно СХОЖА, менш.

Справа в тому, що при миостимуляции м'язи не розтягуються, не розтягуються і зв'язки, не працюють суглоби, а значить і така «навантаження» ніяк не може замінити звичайну, фізичну.

Фізичні вправи, яким би різними вони не були, не використовують всі м'язові волокна.

А пріP миостимуляции, завдяки дії електричного струму, P в роботу включаються повністю всі мишциP стимулируемой зони.P Ставимо плюсик!

При електростимуляції нервові волокна, що відчувають дію струму, передають сигнал у мозок, а мозок, в свою чергу, активізує роботу серця і посилає в зону дії миостимулятора команду приростити прохідність судин і відкрити резервні капіляри. Іншими словами до всього іншого, до того ж поліпшується кровопостачання стимульованих тканин. Pи це, неодмінно, жирний плюс!

Під час «міостімулірованія»:) Pви не навантажувати опорно-руховий апарат, а означає, знос суглобів і ризик травматизму зведені до мінімуму. Теж, супер!

Згадайте: При вправах спортом в організмі запускаються певні біохімічні реакції: згоряють вуглеводи, потім починають витрачатися жирові запаси. Підсумок - ви стаєте стрункішими.

А зараз основне: дія на м'язи електричним струмом не просить від організму жодних енергетичних витрат - вся енергія приходить ззовні, тобто з електричної розетки. Отже, і мови про якусь значимої втрати жирів йти не може! Ставимо великий такий, жирний мінус!

Природно худнуть, але схуднення тут виходить, можна оголосити не «пряме», а «непряме». При миостимуляции м'язи сокращаясьP включають в обмінні процеси клітини прилеглих тканин (у тому числі і жирових), що в підсумку позитивно відображається на ситуації в підшкірній жировій клітковині. Електроміостимуляція розбиває целюлітні горбки, провокує ліполізP (пам'ятаєте?) І сприяє виведенню зайвої води з підшкірної жирової клітковини, Pчто в результаті і може призвести до певної втрати жиру.

Мета миостимуляции - це зміцнення та відновлення м'язів, активізація кровопостачання і відтоку лімфи, нормалізація обміну речовин і навіть поліпшення функціонального стану нервової та ендокринної систем і гормонального фону. І ось цей ефект в комплексі призводить до того, що зменшується розмір і кількість жирових клітин в стимулируемой зоні. Уявіть собі один факт про те, що ось тому то Pрекламние ролікіP і рекламують нам міостимулятори як прилади для зменшенняваги, але, не варто приймати їх конкретно так.

По суті міостимулятор - це мед пристрій, який виліковує і відновлює тканини, спочатку, м'язову тканину, а зменшення ваги - всього лише один з наслідків цього. Навіть при постійному проведенні процедур, не поганих апаратах і найдосвідченіших докторів міостимуляція не зробить з пампушки дюймовочку. Як би це було не дивно, але справа в тому, що чим товще жировий прошарок на м'язах, тим більше встигнуть ослабнути імпульси «по дорозі» до м'язів, а означає, ефект від такої «тренування» буде маленьким. В даному випадку, щоб досягти цього скорочення м'язів, подолавши товстий шар жиру, потрібно збільшити силу струму. А це неминуче призводить до противним відчуттів і в значній мірі небезпечно для здоров'я.

Підведу результат: Міостімуляція незамінних для того, щоб відмінно повернути і приготувати до нормального руху слабенькі, початківці атрофуватися м'язи: наприклад, м'язи лежачого хворого-небудь офісного службовця, який страждає гіподинамією. Але, на одній миостимуляции довго не протримаєшся - після певного моменту можна і необхідно з'єднувати її з активним рухом.

І до речі, міостимуляція практично не діє на відмінно треновані м'язи. Ось тепер оце. Уявіть собі один факт про те, що робіть висновки!

Міостімуляція. Електростимуляція. - Правда про дієти або схуднення для чайників

Переглядів: 702 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
--------